Wyburzenia, rozbiórki, demontaż Gubin - Oferta nr 29915 - Oferteo.pl

Wyburzenia, rozbiórki, demontażCena do uzgodnienia

15 lat współpracy z niemieckimi firmami, które działają na najwyższych standardach, pozwoliło nam zdobyć doświadczenie, które chcielibyśmy przenieść na polski rynek budowlany w dziedzinie: demontaż, rozbiórki, wyburzenia, oczyszczanie budynków, segregacja odpadów budowlanych.

Jesteśmy młodym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, oferującym bardzo dobre jakościowo usługi za przystępną cenę. Naszym atutem jest powiązanie szybkości z dokładnością. Kadra nasza składa się z wykwalifikowanych pracowników, pracujących na sprzęcie budowlanym z najwyższej półki. Przy większych zleceniach współpracujemy z naszymi niemieckimi partnerami wyburzeniowymi, którzy całe zaplecze firmowe przenoszą na konkretny teren inwestycji w Polsce. Chętnie nawiążemy współpracę z dużymi firmami rozbiórkowymi, oferując usługi podwykonawcze.

Do oferowanych przez nas usług należy między innymi:

- usuwanie z obiektów różnego rodzaju niepotrzebnych wyposażeń domowych, śmieci, zanieczyszczeń i odpadów przemysłowych,
- demontaż elementów budowlanych, drzwi, okna, bramy, grzejniki, piece, kominy itp.,
- demontaż ścian, regipsów, konstrukcji drewnianych,
- usuwanie nakryć dachowych (dachówka, eternit, azbest, papa), konstrukcji dachowych,
- usuwanie z posadzek elementów z PVC, wykładzin, laminat, desek, skuwanie płytek, betonu,
- demontaż przekaźników medialnych wszelkiego rodzaju: kable, rury (gaz, woda, ogrzewanie, klimatyzacje, sanitaria) pod i nad tynkiem,
- przeprowadzki,
- transport,
- wyburzenia,
- rozbiórki.

Zadzwoń i dowiedz się więcej na temat naszej oferty. Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną wycenę i wstępne ustalenie zakresu wykonywanych prac.

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 1653